Geregistreerd op: 9-12-2007 Berichten: 5239 Woonplaats: Hier
Geplaatst: Za dec 12, 2009 18:07 Onderwerp:
Ik weet niet hoe M&M het gepland of in gedachte hebben, maar ik vindt het onderhand ook wel eens tijd voor de 1e echte GF meeting..... Een GF wintermeet is ook niet verkeerd
ja zo rond het einde van het jaar moet toch wel haalbaar zijn lijkt me. het hoeft ook geen JAF te worden, maar gewoon een meeting ergens op een parkplatz moet toch wel te regelen zijn
hoe meer zuidelijker in nederland hoe beter voor mij , normaal gezien ben ik wel aanwezig op zo een bijeenkomst , maar moet wel voldoende op voorhand aangekondigt zijn , eventueel met een nevenactiviteit ofzo ? denk wel voor je zelf iets wil organiseren , dat er veel tijd en werk in kruipt
Een mooie locatie is Strand Horst langs de A28 aan het veluwemeer en dan tussen Amersfoort en Harderwijk.
Zit een pizzatent, een mac donalds en zijn wat rand dingen zoals een watersportzaak, haven 1 of andere kroeg dacht ik ook nog een bowlingcenter en natuurlijk het belangrijkste,,, heel veel parkeerplaatsen.
Dus stel dat het weer kloten is dan kunnen we altijd pizzahappend een bowlingbal tegen een jacht gooien.
En je je hebt niet de kans je nek te breken over platen die schots en scheef liggen, hehe
Zonder dollen maar ik vind de meern maar een kille boel met een saaie AC
Helft van de keren dat ik er bijwas sta je als pinguins om elkaar te draaien om maar uit de wind te blijven.
Zal vast nog wel een groepsprijs zijn maar dat is voor mij nu lastig aangezien ik nu naar 2 vragende ogen van een collega zit te kijken die graag afgelost wil worden
Geregistreerd op: 9-12-2007 Berichten: 5239 Woonplaats: Hier
Geplaatst: Zo dec 13, 2009 15:37 Onderwerp: Re: Voorstel Bowling meeting Strand Horst
ghino schreef:
Bowlen bij Strand Horst....
klinkt als een goed plan.
(check ff voor de zekerheid of er een bowling baan is en hoe veel het kost).
lijstje gegadigde die er wel zin in hebben?
1. Zorro
2. Ghino
3.
4.
5.
6.
7.
Buiten het feit dat ik wel benieuwd ben wie dat dan regelt, vindt ik ook dat het wel iets centraler mag. De Meern is al een behoorlijk eind rijden voor een meeting, maar deze locatie is nóg eens een kleine 40 km verder.....
Komt dus uit op een 220 km in totaal voor mij; enkele reis. 440/450 in totaal dus en dat vindt ik wel een beetje aan de hoge kant worden.....
Wil me er niet mee bemoeien ..... DOE DAT DAN OOK NIET !!!!!!
Maar dit hou je toch altijd Dennis. De een die moet ver rijden en de ander niet is het te ver rijden dan ga je niet als je wel de moeite wil nemen voor een meeting gezellig met je mede fans dan moet je het gewoon doen. Ik zie het ook van mijn meetings dat ik gewoon helemaal naar limburg of groningn moet rijden so be it.
Maar dat geld natuurlijk ook voor iedereen heb je geen zin om zo ver te rijden dan ga je niet simpel zat natuurlijk.
Geregistreerd op: 9-12-2007 Berichten: 5239 Woonplaats: Hier
Geplaatst: Zo dec 13, 2009 16:00 Onderwerp:
evo driver schreef:
Wil me er niet mee bemoeien ..... DOE DAT DAN OOK NIET !!!!!!
Maar dit hou je toch altijd Dennis. De een die moet ver rijden en de ander niet is het te ver rijden dan ga je niet als je wel de moeite wil nemen voor een meeting gezellig met je mede fans dan moet je het gewoon doen. Ik zie het ook van mijn meetings dat ik gewoon helemaal naar limburg of groningn moet rijden so be it.
Maar dat geld natuurlijk ook voor iedereen heb je geen zin om zo ver te rijden dan ga je niet simpel zat natuurlijk.
gr. remco
Remco, De Meern is voor mij een 180 km hiervandaan. Niet bepaald naast de deur, maar nog nèt te doen voor een meeting. Ben ook in het overgrote deel van de meetings altijd aanwezig geweest. Ga je de meetings nu nóg verder naar het noorden trekken, dan is het voor mij(en ik ben gegarandeerd niet de enige) tcoh wel een behoorlijk twijfelgeval. En zal ik er logischerwijs ook vaker niet bij zijn.
En Remco, in jouw geval is het dan anders. De meetings waar wij als GF naar toe zijn geweest zijn zo goed als ALTIJD in de Meern geweest. Dat is iets anders als nu een keertje groningen en dan limburg. Daarbij hebben jullie het geluk dat je centraal zit. Is het in de Meern of ergens daarbij in de buurt is het bijna een thuiswedstrijd voor jullie. Maar als het in zowel limburg alsook groningen is, is het aan beide kanten even ver als dat ik na de meern moet komen. M.a.w. ; waar het ook in Nederland is, of het nu het uiterste noordelijke puntje is, of het uiterste zuidelijke; de afstand zal niet veel verschillen voor jullie vanaf thuis. Simpelweg omdat je centraal zit. Ik zit VERRE van centraal en voor mij maken die kleine verschillen enorm veel uit.
Strand Horst is een goede locatie, in woon vlakbij Stadskanaal dus het is evengoed nog een dik stuk rijden voor mij, maar dat heb ik er wel voor over, en aangezien ik taxichauffeur ben zeggen mij afstanden ook niet echt veel, ergens rond Utrecht vind ik ook best, dat is lekker centraal, maar stand horst is een goede locatie
Schijf mij er maar bij.
Gaarne wel een beetje optijd de datum bekend maken.
Volgens mij is er nog niets bekend, ik gooide gewoon een balletje op omdat we er met het volvoforum ook eens een meeting hebben gehad wat goed is bevallen.
En wat die afstanden betreft, qua afstand is het altijd voor meerderen een afweging, maar dan doen we de volgende keer toch iets in het zuiden?
En je kan altijd zelf iets opzetten Galant GTI, volgens mij zal ook een zeer zuidelijke meeting echt wel volk trekken, er zitten zelfs belgen hier op het forum dus
Maar wie het ook wil regelen, ik ga morgen een weekje met vakantie, als ik daar geen draadloos heb kan ik het dus niet volgen.
Ik hoop dat we er allemaal uitkomen en ik denk dat het best een gezellige boel zal worden
Zozo lijstje loopt al aardig, maar vergeet niet dat als we buiten de meeting om ook echt willen gaan bowlen dat dit rond de 20 euro pp extra gaat kosten.
Wie het organiseert?
Nouja lijkt me nog al duidelijk... tikkie van maggie en een tikkie van de rest......
de 1 wil een meeting... zorro komt emt een leuk ID en IK begon met de lijst....
Beklag mag je dus bij mij spuien...
Datum? 10 Januari als iedereen daar mee eens is. anders gelieve datum neer te zette dat beter uitkomt(mits er genoeg zijn die op die datum niet kunnen anders word verzoek om andere datum genegeert ).
Tijd moeten we nog ff kijken.
Gezien het op een zondag is lijkt het mij het best om eerst ff te verzamelen daar/meeting...
dan te gaan bowlen met zn allen en daarna ff gezellig hapje te gaan eten.
prijs is 22,- per uur per baan.
er kunnen max. 7 personen op 1 baan.
Dus word even kijken hoeveel uur we willen bowlen(roep maar schreeuw maar...type werkt het beste)
qua wa teht gaat kosten word het simpel... tataal bedrag delen door het aantal deelnemers en voila
Ow vermeld ook ff als je je partner ofzo meeneemt.
stel: 2 uur bowlen met 2 banen....
dan zit je op het duurste qua gemiddelde prijs per persoon.
88,- : 8 = 11,- per persoon.