dat was inderdaad de planning jan en dat komt goed uit dat dat voor iedereen goed uitkomt die plaats
alleen nog even een tijd afspreken
en ik ga vandeweek even naar de stad om te kijken voor een leuk prijsje aan portofoons das miss wel effe handig;)
weet niet of je zin heb om mee te gaan jack?
kunnen we gelijk even kennis maken?
de waar is shell station portland voor ons maar er is vast nog wel een plaats dichter in de buurt bij jou waar we dan nog langs kunnen rijden
waar kom je precies vandaan?
ik doe een voorstel: om 8.45u wegrijden bij Portland
doel: De Lucht langs de A2
start: Shell Portland op de A15
reistijd volgens route.anwb.nl: circa 37 minuten
vertrektijd De Lucht A2: 9.30u
vertrek Shell Portland A15: 8.45u
Flex schreef:
Hier even de info van de Full Speed site:
Als je lid bent van een autoclub of met je auto op de paddock wilt staan, dan kun je al vanaf 8.00 uur de paddock op.
hebben we een half uur om Rosmalen binnen te komen.
is dat wat ?
mij maakt het niet uit maar volgens mij was het de bedoeling dat we rond half 10 kwart voor 10 op de parkeerplaats staan bij rosmalen
dacht ik in iedergeval weet niet zeker....
ja das goed jack en nee ik moet nog kijken voor die dinge
heb veel info verzameld maar t schijnt gauw duur te worden als je een klein beetje afstand ermee wilt bereiken, zeker van auto naar auto is een probleem dus ik ga me even goed laten informeren;)
ja das goed jack en nee ik moet nog kijken voor die dinge
heb veel info verzameld maar t schijnt gauw duur te worden als je een klein beetje afstand ermee wilt bereiken, zeker van auto naar auto is een probleem dus ik ga me even goed laten informeren;)
Nou dan wordt het gewoon met de mobiel bij houden. Hoe laat denk je dat we in Gorinchem zijn waar Bleu wilt aansluiten?
ik kom van vanaf de A20 richting A16 en A15 ,, maar denk dat ik wel
richting rosmalen kom ,, er komen nog paar mensen mee, en weet nog niet
hoelaat ze mee komen rijden...
goeie vraag. gezien we nu bij de ingang verzamelen is het misschien niet zo productief om 10 minuten eerder nog eens op de A2 te verzamelen.
We kunnen er evengoed langsrijden want we komen er toch langs, maar het wordt steeds vroeger qua tijd en dat maakt me eerlijk gezegd wel een beetje uit ;-)
vroeg is het zeker denk dat m'n honden hoge noot hebben na zo'n lange dag in huis zitten. maar ok ik ben allen benieuwd hoelaat jullie langs de texaco ( den bout) in hardinxveld langs de A15 rijden.
en heeft iedereen al kaarten? ik nog niet namelijk.
heb ook nog geen mooie galant woensdag komen mijn 18" velgen en mijn auto moet nog omlaag maar heb nog geen veerspanner.
ik moet ooknog wat details spuiten maar als ik zo eens naar buiten kijk gaat dat niet goed komen.
ben allang blij dat mijn schade is gespoten.