Geplaatst: Do sep 29, 2011 15:21 Onderwerp: elektrische spiegels
Ik heb ooit,samen met elektrische raammotors elektrische en verwarmde spiegels gekocht.
Die elektrische ramen zitten er nog niet in en de spiegels ook niet.Maar eigenlijk vind ik die spiegels op dit moment voor de winter belangrijker.
Maar ik heb toen vergeten om de bijbehorende schakelaar te kopen.
Heeft iemand die misschien nog liggen,en kan ik die dan voor een mooi prijsje over nemen??
Overigens,is er nog een relais nodig voor die spiegels??
(allemaal 7 G dus!)
Nee, ik ook (nog) niet, maar ik zal hem morgen uit mijn galant halen, PM je gegevens alvast door, dan ga ik daarna naar het postkantoor en hoor ik vanzelf wat het kost. Ook weer opgelost. ;-)
Nouhhh,moet er eigenlijk niet een relais bij?En hoe zit het met de bedrading?Ik heb nu nog in de deur twee draadjes over,en daar moet dan op de een of andere manier dat aangesloten worden.1 van die draden zal wel te maken hebben met de elektrische ramen + natuurlijk met de de plus draad die nu naar de CV gaat.Maar eigenlijk weet ik niet hoe dat allemaal aangesloten zit..
Mag toch aan nemen dat het niet veel verschil maakt met de 8 G...
edit:drie draadjes over,een zwarte,een witte en een rode..
Laatst aangepast door Lowlands op Za okt 01, 2011 15:05, in totaal 1 keer bewerkt