Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers! Forum Index Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers!
Als inloggen en/of posten niet lukt: verwijder je cookies!
 
 FAQFAQ   ZoekenZoeken   GebruikerslijstGebruikerslijst   GebruikersgroepenGebruikersgroepen   RegistreerRegistreer 
 ProfielProfiel   Log in om je privé berichten te bekijkenLog in om je privé berichten te bekijken   InloggenInloggen   
  Doneer!Doneer!    ThuisThuis    AlbumAlbum     KalenderKalender

verschillende APC's

 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie   printer-friendly view    Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers! Forum Index -> Detailing
Auteur Bericht
kenny




Geregistreerd op: 8-12-2007
Berichten: 2161

BerichtGeplaatst: Zo apr 17, 2011 14:07    Onderwerp: verschillende APC's Reageer met quote

Ik sta op het punt weer wat detail spulletjes te bestellen.

Ik zie alleen een erg groot prijsverschil tussen de APC van poorboys en die van Megs, in het voordeel van Megs(gebeurt ook niet vaak).

Is er verschil in kwaliteit of mengverhouding tussen beide reinigers?......heb ik van de Megs bv. veel meer product nodig dan van poorboys world, wat het prijsverschil zou kunnen verklaren?
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Zo apr 17, 2011 16:37    Onderwerp: Reageer met quote

Ik denk dat ze elkaar uiteindelijk prijstechnisch niet veel ontlopen. De PB APC is wat geconcentreerder waardoor de mengverhoudingen anders liggen. Check de mengverhoudingen van PB HIER maar eens.
Het ligt er uiteindelijk dus aan wat je met de APC gaat reinigen om te kunnen bepalen hoeveel eindprodukt je uit de 3780 ml van beide verpakkingen kunt halen. Smile
Kwalitatief ontlopen ze elkaar niet veel. Tenzij je op een lekker geurtje kickt, want dat schijnt van PB lekkerder te zijn als de Meguiar's APC.
Naar boven
kenny




Geregistreerd op: 8-12-2007
Berichten: 2161

BerichtGeplaatst: Zo apr 17, 2011 20:10    Onderwerp: Reageer met quote

Ik had ook nog wat verder gezocht, en de Poorboys variant is idd. geconcentreerder + poorboys producten ruiken zo lekker Smile .

Ik heb net mijn bestelling afgerond.

* Poorboys World - Bio-Degradable All Purpose Cleaner & Degreaser - 946ml
* Poorboys World - Spray and Wipe - 946ml
* Poorboys World - Bug Squash - 946ml
* Poorboys World - QD+ Quick Detailer Plus - 946ml
* 5x Poorboys World - Flesje met sprayer - 250ml
* 2x Poorboys World - Velvet Smooth microvezel - 50x90cm
Naar boven
KNOEI 8G
Club GF lid
Club GF lid



Geregistreerd op: 17-1-2009
Berichten: 1434
Woonplaats: Deurne

BerichtGeplaatst: Zo apr 17, 2011 21:09    Onderwerp: Reageer met quote

Mr. Green
Mijn (beginnende) collectie bestaat ook voornamelijk uit PBW
Ruiken heerlijk, doen hun werk en tsja.... vind het idee en de naam al passend voor mij Slaan/Hit-em
Naar boven
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie   printer-friendly view    Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers! Forum Index -> Detailing Tijden zijn in GMT + 1 uur
Pagina 1 van 1

 


Gehost door MessageBoard.nl
   Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
   Protected by: 17357 aanvallen geblokkeerd
Counter