Geplaatst: Wo jun 30, 2010 09:51 Onderwerp: Kleurcode interieur opvragen?..
Ik heb dus een interieur in de auto gezet welke uit een andere auto komt..
Kan iemand voor mij achter de kleurcode komen van het leder?
Ik heb het kenteken en chassisnummer..
Degene bij de dealer die dit op zou kunnen snorren is met vakantie en het duurt mij eigenlijk te lang voor deze er weer is..
Kan iemand hier deze gegevens achterhalen?
Alvast bedankt!!
Het is heel simpel je hoeft geen kleurcode te hebben. En als je iets anders hebt dan orgineel in je auto hoord maar wel orgineel mitsu is kan je op modelcode zoeken en dan heb je meestal een paar optie's kwa kleur grijs zwart beige ofzo in die trent dus is niet echt moeilijk meestal is het meer de zin die ze niet hebben om te gaan zoeken
Hoi EVO, het is al geregeld hoor met de code.. Het was op de manier wat jij zegt ook mogelijk geweest denk ik mocht voor het voor de rest niet op te vragen zijn geweest.. Geloof wel dat er 2 verschillende kleuren beige zijn maar ik weet de leeftijd van de donor auto dus misschien dat ik dan idd een heel end was gekomen.. Maargoed, had ook het chasisnummer en dan zit je helemaal zeker natuurlijk..
Over dat de dealer geen zin had om het op te zoeken dat zou bij sommigen idd het geval kunnen zijn maar waar ik kom hebben ze echt topservice..
Kan me niet voorstellen dat die op die manier hun werk doen..
Maargoed you never know.. Het was idd een optie geweest op jou manier..
We zijn al weer een tijdje verder maar op een of andere manier schijnt het nog al moeilijk te wezen de juiste code voor mijn leder te krijgen..
Weet iemand zijn kleurcode van het beige leder?