Het project BluesWagon startte in maart 2011. Door net zolang in Duitsland te kijken tot ik de juiste Wagon Avance met automaat, in het zwart natuurlijk, gevonden had. Sinds 1 april 2011 rijd ik ermee rond, 70.000 werk kilometers per jaar.
Sinds de BluesWagon, zoals ik mijn Galant noem, hier in NL op kenteken rijd is er voor die tijd wel het een en ander aan gebeurd.
Een kleine opsomming:
- Prins G3 gas installatie, met tank in reservewiel uitsparing. Vulling tot 90%, dus mijn actieradius is lekker groot (72 liter tanken)
- hulpveren achter
- kleine dakspoiler
- 12V aansluiting in de achterkant van de armsteun voor koelbox en laptop
- Alpine W502R dubbeldin headunit, Hertz subwoofer, Audison versterker door onze vrienden, en specifiek Alfons, van AST-Car Inside uit Nijverdal
- Voor het klokje op het dashboard een vaste aansluiting voor mijn TomTom 940 met Live Traffic (voor mij onontbeerlijk vanwege de juiste file informatie).
En nu vandaag, in een nog te komen reeks aan activiteiten die het comfort en limo gehalte van mijn BluesWagon omhoog schroeven, is daar bijgekomen een nieuwe middenarmsteun!
Als je zoveel rijdt als ik, dan weet je dan in elke Galant (tenzij je er in ligt), de middenarmsteun te laag is. Gevolg, last van je schouders en nek spieren.
Kortom; ik ben naar mijn goede vriend Bennie Vredegoor gegaan in Enschede (www.autostoffeerder.nl), die ook de her-bekleding van de Sigma (BluesMobile) voor z'n rekening heeft genomen in 2008. En dit is het resultaat, een kleine verandering en voor mij een hele verbetering:
[img]
[/img]
Mooi gemaakt hoor!En waar aan heb je die aansluiting van je koelbox gedaan?Want normaal staat daar geen spanning op als de motor uit is...
Ergens op de zekeringbox??
Geplaatst: Zo okt 23, 2011 14:43 Onderwerp: Aanvullingen BluesWagon: Lights, Camera ... Action!
Afgelopen week hebben Jochem & Alfons van AST-CarInside in Nijverdal aan de BluesWagon gewerkt.
Een luxe en comfortabele toevoeging is de Alpine achteruitrijcamera.
[img]
[/img]
Daarnaast is de interieurverlichting vervangen voor blauwe LED's.
[img]
[/img]
Ik ben hartstikke blij met deze toevoegingen en personalisering.
Voor mij is het hiermee zeker niet klaar, dus ik hou jullie op de hoogte!
Kolere... Okko...
Da's een idee!
Ik bedoel het wegwerken van de achteruitrijcam.
Zelf heb ik de cam op de plaats zitten van het slot (met een ruitje ervoor). Van buiten dus zeker zo onopvallend als bij jou, maar op die plaats heb ik wel onvoldoende zicht naar beneden. Dan is jouw oplossing de betere, lijkt me.
Hmzzz... morgen ben ik vrij...
Wat je diepblauwe led's betreft: ik denk dat je daarop terug gaat komen, want de kleur helpt niet bepaald mee om een interieur mee te verlichten. Zelf heb ik witte led's erin, wat naar mijn smaak een beetje te kil / industrieel overkomt, maar wel bruikbaar(der) licht geeft.
mooi gedaan die achteruitrij camera! ik wil der ook 1 op die van mij of parkeersensoren, en ik wilde die camera op dezelfde plek plaatsen zoals die van jou of outlander
erg netjes gedaan dat je ook nog net je achterbumper ziet!
geven alleen de achteruitrij lichten genoeg licht savonds?
Tot nu toe bevalt het blauwe licht mij uitstekend. Geeft zat licht, lees toch geen boek tijdens het rijden :-)
De achteruitrij camera heeft voldoende aan het licht van de achteruitrij lichten. Sterker, zelfs 's nachts wordt in kleur geprojecteerd op het display van m'n Alpine!
owke netjes!
begin nu sterk te twijfelen wat ik zelf wil inbouwen
ik wilde het aansluiten op het mmcs systeem voor de 8g maar deze heeft geen aansluitingen dus zal dan een andere radio moeten kopen
zelf ben ik niet zo'n fan van een extra display voor de camera
dus nog even overwegen
maar beetje off topic...
erg goed bezig met je auto hoor! prachtig apparaat wat je nog een beetje mooier maakt! alleen de interieurverlichting vind ik zelf wat minder
maar dat ia smaak
Hé Guys, bedankt voor de tip, maar nee dank je. Ben vooral bezig om het allemaal zonder chroom, zilver, aluminium te doen. Lekker echt donker, laat ik maar zeggen. Een soort 'gothic' versie dus :-)
Geplaatst: Za nov 12, 2011 20:08 Onderwerp: Ondanks nauwelijks zomer, toch op naar de winter
Het is niet anders, voor mijn gevoel hebben we nauwelijks zomer gehad, maar toch komt de winter er weer aan. Met andere woorden; de banden/wielen wissel stond vandaag op het programma.
Hieronder het resultaat.
[img][/img]
Geplaatst: Wo feb 15, 2012 10:21 Onderwerp: Lights on
In de donkere dagen van de winter (wie beloofde ons toch ooit 'global warming'?) bij deze een update van de BluesWagon v.w.b. verlichting:
http://mitsubishi-experiences.blogspot.com/