Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers! Forum Index Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers!
Als inloggen en/of posten niet lukt: verwijder je cookies!
 
 FAQFAQ   ZoekenZoeken   GebruikerslijstGebruikerslijst   GebruikersgroepenGebruikersgroepen   RegistreerRegistreer 
 ProfielProfiel   Log in om je privé berichten te bekijkenLog in om je privé berichten te bekijken   InloggenInloggen   
  Doneer!Doneer!    ThuisThuis    AlbumAlbum     KalenderKalender

CvW's 8G - Audio en Video
Ga naar Pagina 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Volgende  :| |:
 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie   printer-friendly view    Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers! Forum Index -> (8G) Showcase
Auteur Bericht
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Wo jun 09, 2010 23:09    Onderwerp: CvW's 8G - Audio en Video Reageer met quote

Tsja, dan moet je opeens een nieuw topic openen. Laughing

Vandaag heb ik bijna niet gereden in de V6. Ik ben er wel de hele dag mee bezig geweest. Was de dag dus toch een beetje goed. Mr. Green
Omdat het regende ben ik binnen aan het werk geweest. En da's nie fijn voor het maken van foto's, dus daar heb ik er niet zoveel van.

What's done:
Gisteren: wassen en clay.

Die clay behandeling haalde erg veel vuil van de lak af. Een klein stukje motorkap en/of dak leverde al bruine clay op. De moeite waard dus!

Vandaag:
Eerst maar eens de status bekeken. En een testje gedaan. De knoop had ik snel doorgehakt; ik ga de hele behandeling doen. Embarassed

Dat betekent dus:
- Monello Raffini Inizio Compound op oranje
- Monello Raffini Mezzo Polish op wit
- Monello Raffini Finale Finishing Polish op zwart
- Dodo Juice Lime Prime Pre-wax cleaner op groen
- Meguiars M16 Mirror Glaze op zwart

Alles met de DAP500.

Klaar is het nog niet. Ik moet de helft van de auto nog behandelen met Dodo en M16. Dat is voor morgenochtend, de dag was echt voorbij.
Resultaat heb ik. De lak is zeker 5 tinten lichter geworden en 95% van de krasjes en swirls is weg.



Maar wat een lap staal zit er op zo'n 8G. Confused



En nou niet zeuren dat ik de garage op moet ruimen! Laughing

Morgenochtend regel ik de laatste laagjes Dodo en M16. Daarna de velgen nog verzorgen. Als het goed is komen morgenochtend de benodigde materialen voor het verzorgen van het leer in de auto. Yellow Cool

Dit is echt genieten. Verliefd/Love


Laatst aangepast door cvw op Zo feb 12, 2012 11:19, in totaal 5 keer bewerkt
Naar boven
Uray25




Geregistreerd op: 23-3-2008
Berichten: 1736
Woonplaats: Hallum

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 04:19    Onderwerp: Reageer met quote

Goed Bezig Cees...

Toosten/Cheers
Naar boven
MarkSanne
Site Admin
Site Admin



Geregistreerd op: 3-10-2007
Berichten: 4973
Woonplaats: Gouda

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 07:43    Onderwerp: Reageer met quote

Zo'n royal treatment zou onze VR2 ook wel kunnen gebruiken... prachtig hoor! Ik blijf hat hamilton zilver kleurtje echt (in het echt, buiten vooral) zo prachtig vinden!
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 09:24    Onderwerp: Reageer met quote

Da's een mooie: Royal Treatment. Laughing

Ik heb de eerste buiten foto's. Het lakwerk is klaar, de rest komt er aan. Woow/Woow







Cees
Naar boven
Buzz Fuzz
Club GF lid
Club GF lid



Geregistreerd op: 26-5-2010
Berichten: 251
Woonplaats: Almelo

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 11:05    Onderwerp: Reageer met quote

Goed bezig, Cees.

Dat ziet er inderdaad heel erg goed uit.

Mooi dat je de auto zo vertroeteld.
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 12:33    Onderwerp: Reageer met quote

Meguiars PlastX aan het werk. Woow/Woow





Uitlaat ook al klaar. Smile



Naar boven
Xenon
Moderator
Moderator



Geregistreerd op: 24-10-2007
Berichten: 3087
Woonplaats: Almelo

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 14:29    Onderwerp: Reageer met quote

Ken je mischien gewoon ff ophouden? Heb last van lasogen! Grapje/Razz

Nee, wat ook nu al een verschil met die raamstijlen. Dat PlastX-goedje lijkt wel een spuitbusje verf in een flesje (gok ik?).

Hij verkeert nu in ieder geval al weer in een Cees vol Waardige staat!
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 14:41    Onderwerp: Reageer met quote

Nee, PlastX is een gel en verwijdert eenvoudig oxidatie, chemische verwaarlozing, vervuiling, vlekken en kleine krasjes op het oppervlak. Het werkt zowel op hard als op zacht kunststof.

Kun je bijvoorbeeld ook gebruiken om die windgeleiders op de ruiten weer helder, schoon en krasvrij mee te krijgen. De raamstijlen zijn ook geplastificeerd. Eigenlijk heb ik oxidatie en vervuiling weggehaald waardoor de glans weer terug komt. Kwartiertje werk en optisch een wereld van verschil.
Ben trouwens net klaar met de velgen die gereinigd zijn met Wheel Brightener en verwend met Wheel Wax. Ze glimmen weer als een tiet, maar wat een K.... eh, wat een heerlijke velgen om in de wax te zetten. Laughing

En nee Xenon, hij is nog niet in CvW staat. Vanmiddag de aanvulling van de voorraad ontvangen. Ik ga straks aan de binnenkant beginnen met de leerreiniging en verzorging. Ik denk zelf dat ik morgenmiddag wel zo'n beetje op het punt zit dat alles klaar is en dus de CvW staat behaald is. Embarassed
Naar boven
Xenon
Moderator
Moderator



Geregistreerd op: 24-10-2007
Berichten: 3087
Woonplaats: Almelo

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 15:32    Onderwerp: Reageer met quote

Je weet toch: ik loop altijd graag een beetje op de feiten vooruit Angel Laughing
Naar boven
Uray25




Geregistreerd op: 23-3-2008
Berichten: 1736
Woonplaats: Hallum

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 17:11    Onderwerp: Reageer met quote

Fijne Velgen he... Grapje/Razz Maar wel mooie Velgen...

Maarre niet teveel je best erop doen, straks wil ze hem terug... :/

Maarre, Puik Werk Cees...
Naar boven
evo driver




Geregistreerd op: 24-11-2007
Berichten: 2214
Woonplaats: Noord-Holland

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 21:38    Onderwerp: Reageer met quote

en gewoon die uitlaat bling bling !!!!! netjes hoor mijn complimenten voor het werk hij ziet er gewoon als nieuw uit !

gr. remco
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Do jun 10, 2010 23:13    Onderwerp: Reageer met quote

@ Xenon: Slaan/Hit-em Stom dat ik daar in trap.

@Evo Driver: Thanks!

@Uray: Het zijn inderdaad mooie velgen. Laughing



Zoals ik al zei kwam vanmiddag de benodigde aanvulling binnen. Smile



Daar ben ik mee aan het werk gegaan, maar niet voordat al het kunststof aan de buitenkant van de auto verzorgd was en ik de autoradio omgewisseld had.

Na het avondeten ben ik in de auto het leer gaan verzorgen. Dus eerst alle delen gecleand en vervolgens met conditioner verwend. Nou, er zit een beste koe in die 8G verwerkt. Embarassed
Stoelen, bank, dashboard, portieren, overal kom je het tegen.

Was voor mij ook de eerste keer dat ik met leerverzorging bezig ben geweest. Ik heb de artikelen van Gliptone gebruikt. Wat mij betreft een absolute aanrader, want het resultaat ........... Verliefd/Love





Jammer dat er geen foto's zijn waar je de geur bij mee kunt geven. Ik heb al het kunststof in de auto ook behandeld, en normaliter ruikt de auto dan naar kokos. Dit keer niet, je ruikt alleen maar leer!

Tenslotte de ramen aan de binnen- en buitenkant schoongemaakt. Mwah, scheelde toch wel. Laughing

Nog even snel een paar foto's geschoten en toen zelf onder de douche gaan staan (daar heb ik geen foto's van).





Binnen en buitenkant zijn voorlopig wel in orde. In de komende periode pak ik de kleine dingen die nog gedaan moeten worden wel op.

Morgenochtend gaat de motorkap nog wel ff op standje open! Mr. Green

Sorry Uray! Confused

Wat mij wel opvalt is dat de motorkap van deze 8G erg snel vuil wordt. Iedere keer komen er mensen langslopen, en dan moet ik er voor zorgen dat de Galant een redelijk eindje van de rand van de oprit afstaat, want anders staan ze iedere keer midden op die motorkap te kwijlen. Daarna kijken ze je dan wazig aan en vragen of het een 1.8 of een 2 liter is. Schieten/Kill-em Laughing

Cees
Naar boven
Uray25




Geregistreerd op: 23-3-2008
Berichten: 1736
Woonplaats: Hallum

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 07:45    Onderwerp: Reageer met quote

Nou Kees, de Volgende Galant breng ik wel bij jou... Mr. Green
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 09:41    Onderwerp: Reageer met quote

Uray25 schreef:
Nou Kees, de Volgende Galant breng ik wel bij jou... Mr. Green
Laughing

Een nieuwe dag, dus nieuwe kansen. Mr. Green

Voor dit klusje moest het motorblok afgekoeld zijn. Dus heb ik de 8G vanochtend alleen vanuit zijn slaapkamer naar de stoeprand gereden. Laughing

Kapje open, en wat zie je dan? Een V6, dat klopt. Ziet er zo uit:



Dat kan beter, dus eerst maar eens die Autoglym Engine and Machine Cleaner, die gisteren binnenkwam, erbij gepakt. Werkt erg eenvoudig: opsprayen, met borstel of spons over de erg vuile delen gaan en daarna afspoelen met water. Wel op de electronica passen, want water op die delen levert absoluut problemen op. Eventueel kun je dat inpakken in plastic o.i.d.

Gelukkig scheen het zonnetje lekker en dus kon het motorblok mooi drogen. Smile



Ter afronding het kunststof nog even verzorgd. Met de 85% resultaat die ik nu behaald heb ben ik voorlopig even tevreden. Op termijn pak ik de allerkleinste hoekjes en gaatjes wel aan. Woow/Woow



T'is klaar. The Royal Treatment ( Laughing ) is afgerond. Vanaf nu wordt het regulier onderhoud en met iedere keer een extra puntje. Nou ja, mag ook wel, ik heb er ondertussen al zo'n 20 uur aan besteed. Maar: Woow/Woow Verliefd/Love

Cees
Naar boven
Uray25




Geregistreerd op: 23-3-2008
Berichten: 1736
Woonplaats: Hallum

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 10:03    Onderwerp: Reageer met quote

Hoelang had je hem ook alweer in bezit... LMAO...
(72 Uur in bezit waarvan 4 uur Reistijd en 20 Uur poetsen, doe je goed )

Toosten/Cheers

Nu is het tijd om te genieten...
Naar boven
MarkSanne
Site Admin
Site Admin



Geregistreerd op: 3-10-2007
Berichten: 4973
Woonplaats: Gouda

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 10:17    Onderwerp: Reageer met quote

Superfraai!

Hoe/waarmee heb je dat kunststof 'ter afronding' precies nog 'even verzorgd'? (I want this TOO!!!)
Naar boven
ghino




Geregistreerd op: 16-10-2007
Berichten: 4461

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 11:08    Onderwerp: Reageer met quote

hehehehee enige wat die gedaan heeft is rijden slapen en poetsen Stampen/Jumping

maar tis wel een plaatje geworden Toosten/Cheers
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 11:10    Onderwerp: Reageer met quote

Ja ja, het grote genieten was al begonnen. Nu helemaal!

De kunststof heb ik ter afronding verzorgd met Autoglym Instant Tyre Dressing (http://carclean.nl/product/Autoglym/Instant_Tyre_Dressing_500ml_10603_100145.aspx). Het klinkt of het alleen voor banden is, maar dit soort kunststof kun je er ook mee behandelen. Simpel opsprayen en laten drogen. Yellow Cool

Cees

* Realiseert zich dat Ghino wel zo'n beetje gelijk heeft. Laughing *
Naar boven
Uray25




Geregistreerd op: 23-3-2008
Berichten: 1736
Woonplaats: Hallum

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 11:19    Onderwerp: Reageer met quote

Nou Cees, wij zijn hier in ieder geval heel blij dat jij er zo blij mee bent...

hebben we toch een Goed nieuw Thuis gevonden voor ons trouwe V6je...

Denk dat menige Galant jaloers is op zoveel zorg en liefde...
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 14:38    Onderwerp: Reageer met quote

Uray25 schreef:
Nou Cees, wij zijn hier in ieder geval heel blij dat jij er zo blij mee bent...
hebben we toch een Goed nieuw Thuis gevonden voor ons trouwe V6je...
Denk dat menige Galant jaloers is op zoveel zorg en liefde...


Thanks, gaat helemaal goedkomen. De "nose job" is trouwens ook uitgevoerd; kentekenplaat en houder zijn vervangen. Smile
Naar boven
Robbie-Avance




Geregistreerd op: 5-12-2009
Berichten: 494

BerichtGeplaatst: Vr jun 11, 2010 21:54    Onderwerp: Reageer met quote

heel erg netjes geworden. Wanneer kan ik mijn avance langs brengen? Laughing .
heel mooi geworden!!
Naar boven
ghino




Geregistreerd op: 16-10-2007
Berichten: 4461

BerichtGeplaatst: Za jun 12, 2010 11:00    Onderwerp: Reageer met quote

de mijne is al blij als die zo nu en dan gewassen word en gewoon in de wax word gezet.
Naar boven
evo driver




Geregistreerd op: 24-11-2007
Berichten: 2214
Woonplaats: Noord-Holland

BerichtGeplaatst: Za jun 12, 2010 22:29    Onderwerp: Reageer met quote

damn ziet er goed uit man wil wel een keer een mooie curcus van je volgen !! Maar ben alleen bang dat je met die pads de stickers aantast op mijn auto of is dat geen probleem ??

gr.r emco
Naar boven
cvw




Geregistreerd op: 4-1-2008
Berichten: 762
Woonplaats: Bij splitsing Rijn en IJssel

BerichtGeplaatst: Za jun 12, 2010 22:36    Onderwerp: Reageer met quote

Hey Remco,

In het najaar (september ongeveer) komt die workshop/meeting er. Hou dat in de gaten voor "de cursus". Smile

Het ligt een beetje aan de stickers hoe je e.e.a. moet behandelen. Meestal blijf ik er bij uit de buurt. Schoonmaken kun je ze wel, maar met een polijstmiddel of cleaner wil je ze niet behandelen omdat je ze dan inderdaad kunt beschadigen. Meestal plak ik de stickers aan de randen af, net als kunststof en rubberranden, en behandel ik alleen de lak ernaast. Dat betekent voor jouw auto dat het afplakken een fikse klus is. Laughing

Cees
Naar boven
Lowlands




Geregistreerd op: 18-12-2009
Berichten: 2026
Woonplaats: Almere

BerichtGeplaatst: Zo jun 13, 2010 09:48    Onderwerp: Reageer met quote

Ja,wat dat betreft kan je beter een volledig bestickerte auto hebben! Laughing
Naar boven
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie   printer-friendly view    Galant fans forum NL (dutch) - Het forum voor de Galant liefhebbers! Forum Index -> (8G) Showcase Tijden zijn in GMT + 1 uur
Ga naar Pagina 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Volgende  :| |:
Pagina 1 van 14

 


Gehost door MessageBoard.nl
   Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
   Protected by: 17357 aanvallen geblokkeerd
Counter