Pagina 1 van 1

Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 10:51
door Wouwtert
Dadelijk naar de Galant kijken, morgen misschien wel een nieuw topic op dit forum in; Voorstellen...

Ik was zojuist echter benieuwd naar de verschillen tussen de GLXi en de GLSi (waar ik naar ga kijken). Toen ik beide modellen op autoweek had vergeleken waren er maar een paar kleine verschillen, en toch een groot prijsverschil. Verschillen volgens autoweek;

GLSi:
- Airco
- Electrische ramen achter
- Mistlampen voor
- Leeslampje achter
- Regelbare interval ruitenwissers

Deze opties zouden de nieuwprijs destijds bijna 3200 euro hoger maken? Lijkt me gek. Iemand die me hier meer over kan vertellen?

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 12:13
door KNOEI 8G
Voor zover ik weet zijn dat idd de grootste verchillen. Maar ik ben ook niet bepaalde de expert op glsi gebied!! Succes met de bezichtiging

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 12:37
door maxxxie
ik denk de automatische climate control. (kan me wel voorstellen dat die optie aardig duur was destijds)

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 12:41
door Wouwtert
Die optie kostte (volgens autoweek) bijna 600 euro. Dan blijft er nog 2600 euro voor de overige opties?

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 14:38
door ProXar
Ik heb ook Airco, geen climate control, mistlampen voor en regelbare interval voor de ruitenwissers op mijn GLXi. Ramen achter handbediend en geen leeslampje. Beetje dure leeslampjes :)

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 16:25
door GALANDY
ik heb een GLX en ik heb inderdaad
geen climaat control (wel airco)
geen Electrische ramen achter
geen Mistlampen voor
geen Leeslampje achter
en geen Regelbare interval ruitenwissers

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 29 jun 2012, 18:49
door Wouwtert
Vraag blijft; waar zit hem dat verschil van 3200 euro nu in? Echt enkel in die -kleine- andere dingen?

Re: Verschil GLSi en GLXi

Geplaatst: 30 jun 2012, 00:11
door leongalant
Een GLSi van tot 2001, 136 pk (op papier heet de comfort, 133 pk, ook GLSi) heeft de volgende fabieksmeeruitrustingen:
Buitenzijde:
- handgrepen buitenzijde en stootlijsten in carrosseriekleur.
- electrische antenne
- mistlampen voor

Binnenzijde:
- climate control i.p.v.airco
- tweeters voorportieren
- electrische ramen achter
- kaartleeslampjes achter
- beter vloertapijt (velours)
- variabele interval ruitenwissers
- buitentemperatuurmeter (verwerkt in climate control)
- verlicht contactslot

En?? Auto gekocht? Welke kleur? meer info....haha