Deze passen direct op een VR4 (galant of legnum) maar op een europese Galant durf ik niets te garanderen, volgens mij zijn er kleine verschillen, dus die gok is eventueel voor jou.
Het voordeel met deze 'uprated' stabilisatorstangen is dat een sterker en stijver zijn (en fysiek ook wat dikker) waardoor het weggedrag strakker wordt. (Nog) minder body-roll.
Het is een set voor zowel voor- als achterzijde. Aangezien ik geen VR4 meer heb en ik er geen zin in heb om te zien OF het lukt/past in de VR2 verkoop ik ze.
Ik heb ze tijdens een group-buy gekocht voor net geen 300 euro totaal. Dat is al een heel goede prijs, dankzij de hoeveelheid die er toen besteld werd.
Voor 225 euro wisselt de set van eigenaar. De originele transportverpakking zit er nog omheen
Ter indicatie, zo ziet zo'n ding er ongeveer uit (dit is niet voor een Galant, maar het lijkt er wel op):